dla Firm

PRZEJAZDY BEZGOTÓWKOWE

Jeżeli Państwa firma często korzysta z krótkich przejazdów firmowych po mieście lub pracownicy Waszej firmy wyjeżdżają na dworce czy lotniska w innych miastach, przyjeżdżają czy przylatują klienci, których trzeba odebrać i zawieźć do Państwa firmy przygotowaliśmy możliwość przeprowadzenia transakcji bezgotówkowej w kilku metodach z których wybierzemy dla Was najlepszą.

REKLAMA Z RABAT TAXI

RABATTAXI to nie tylko najtańsze, najbezpieczniejsze i komfortowe taksówki, to również najlepsze nośniki reklamy z których może skorzystać Państwa firma. Kilkadziesiąt naszych taksówek o każdej porze dnia i nocy przemierza miasto wzdłuż i wszerz. Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z powierzchni reklamowych wewnątrz jak i zewnątrz naszych samochodów, którymi podróżują setki klientów dziennie (np. naklejki, zagłówki, ulotki czy reklama LCD)

OBSŁUGA IMPREZ FIRMOWYCH

Jeżeli Państwa firma organizuje spotkanie firmowe czy konferencję nasze taksówki dowiozą Waszych gości na wskazany adres, a także bezpiecznie odwiozą po spotkaniu. W ramach bezpiecznej obsługi jest oczywiście możliwość rozliczenia bezgotówkowego.

Kontakt

Stowarzyszenie Radio Taxi Rabat w Elblagu

Lokalizacja

12 Lutego 6

82-300 Elblag

Godziny pracy

24/7

© 2022 przez Wysocki Wsparcie IT