dla KlientaKLIENT INDYWIDUALNY

Naszą ofertę kierujemy dla Klientów , którzy cenią sobie bezpieczeństwo, komfort oraz dla których ważna jest cena za usługę na najwyższym poziomie, a my gwarantujemy ją najniższą w mieście. Jesteśmy dostępni pod numerami telefonów 19627, 55 2333444 i 697333444.

NA DWORZEC, LOTNISKO CZY DO HOTELU?

Jeżeli chcą się Państwo dostać na samolot, pociąg, a może do urzędu czy szpitala, nasi doświadczeni kierowcy dowiozą Was szybko i bezpiecznie. Oczywiście jeżeli Państwo zlecicie nam odbiór Was lub Waszych bliskich, możecie liczyć na nasz profesjonalizm.

PRZEWÓZ DZIECI

Dla rodziców, którzy z różnych względów nie mogą dowieść czy odebrać swoich skarbów ze szkoły, z treningu, od dziadków itp. oferujemy możliwość wykonania takiej usługi w jak najbardziej komfortowych warunkach dla dzieci. Uzgadniamy z rodzicami przebieg trasy, formę płatności oraz powiadamiamy kiedy dziecko dotrze do miejsca docelowego. 

PRZEWÓZ PRZESYŁEK

Jeżeli nie możecie Państwo dostarczyć przesyłki, chcecie przekazać np. kluczyki do samochodu lub domu, prosimy o kontakt, zrobimy to za Was w ekspresowym tempie. Wystarczy zadzwonić, przekazać rodzaj przesyłki/wymiary, adres odbioru/dostawy i LECIMY.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Ślub, pogrzeb czy urodziny, obsługujemy imprezy okolicznościowe, w których zgodnie z ustaleniami podstawiamy uzgodnioną ilość taksówek na uzgodnioną godzinę. Wynajęcie autokaru może wiązać się z problemami, a także z wygórowaną ceną, dlatego mamy dla Państwa przygotowaną specjalną ofertę.

ZAKUPY

Zabrakło czasu, potrzebujesz dla siebie czy dziecka coś z apteki, a może zabrakło czegoś na imprezie. Zadzwoń, przekaż listę zakupów i spodziewaj się za chwilę realizacji usługi. Nasi kierowcy w bardzo krótkim czasie dostarczą Tobie tego czego potrzebujesz.

PROBLEM Z AUTEM

Jeżeli Twoje auto nie chce się uruchomić możemy Ci pomóc. W przypadku rozładowania się akumulatora nasi kierowcy dysponują urządzeniami i przewodami rozruchowymi.

ODPROWADZENIE SAMOCHODU

Zdarzają się sytuacje w których potrzebny jest drugi doświadczony kierowca, możemy Państwu zagwarantować w pełni, profesjonalne i bezpieczne odprowadzenie Waszego samochodu przez kierowców naszej firmy. 

Kontakt

Stowarzyszenie Radio Taxi Rabat w Elblagu

Lokalizacja

12 Lutego 6

82-300 Elblag

Godziny pracy

24/7

© 2022 przez Wysocki Wsparcie IT