Witamy w Rabat Taxi

Przedstawiamy Państwu największą i najdynamiczniej rozwijającą się korporację taxi na elbląskim rynku. Nasza firma postawiła na ludzi, którzy kochają to co robią, entuzjastów tej branży, zapaleńców, którzy nigdy nie ustają w doskonaleniu swojego warsztatu pracy. Celem Rabat Taxi jest zapewnienie Państwu wykonanie usługi na jak najwyższym poziomie. Motto którym kieruje się nasza firma brzmi „Tanio, Szybko, Bezpiecznie”. Chcemy aby podróż naszymi taksówkami była dla Państwa przyjemna, dlatego staramy się ułatwiać pasażerom korzystanie z naszych usług oraz czuwać nad ich jakością.


Jako jedyni w Elblągu w 2012 roku zamieniliśmy radiotelefony na terminale GPS, dzięki czemu dojazd naszej taksówki został skrócony do minimum. W 2015 roku wprowadziliśmy terminale do kart płatniczych we wszystkich taksówkach oraz zmieniliśmy oprawę graficzną firmy. Dbamy o stan techniczny oraz czystość pojazdów, o wysoki poziom kultury naszych kierowców. Wierzymy w to, że usługi które mamy przyjemność dla Państwa wykonać zaspokoją nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Bezpieczeństwo finansowe naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne. Nie tolerujemy zawyżania stawek za przejazd. Każdy kurs realizowany przez kierowców Rabat Taxi jest monitorowany przez centralę naszej korporacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie zweryfikować kwotę naliczoną za każde zrealizowane zlecenie.

Codziennie staramy się ulepszać naszą korporację. Wszelkie uwagi ze strony naszych Klientów są natychmiastowo rozpatrywane abyśmy mogli podjąć działania zmierzające do wyjaśnienia oraz naprawy sytuacji. Zaś sugestie z Państwa strony będą dla nas cenną wskazówką do przemyśleń oraz motywacją do ulepszenia naszych usług.

Najlepszym dowodem na zadowolenie naszych Klientów z usług Rabat Taxi jest liczba kursów, która z każdym miesiącem wzrasta.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Życzymy przyjemnej podróży z Rabat Taxi!

Kontakt

Stowarzyszenie Radio Taxi Rabat w Elblagu

Lokalizacja

12 Lutego 6

82-300 Elblag

Godziny pracy

24/7

© 2022 przez Wysocki Wsparcie IT